Çocuklar Attractiedagen’da Doyasıya Eğlendi

DSC_0135Bu yıl üçüncüsü düzenlenen SV Nieuw Utrecht Attractiedagen geçen yıl olduğu gibi yine kalabalık bir şekilde sona erdi.

Geçtiğimiz yıla nazaran daha fazla eğlence platformu kurulan alanda çocukların yanı sıra yetışkinlerde doyasıya eğlendi ve zaman geçirdi. Bir çok aile piknik yaparcasına yeşil alanı serilirken günlük eğlencenin en karlıları yine çocuklar çıktı, 4 günlük eğlencenin ilk günü engelli çocuklara ayırılırken diğer 3 gün herkese açık oldu, özellikle Pazar günü kalabalık nedeniyle oyun platformlarının önünde kuyruklar oluşması gözden kaçmadı.

Oyun platformlarının yanı sıra yemek ve farklı alanlarda standlarında yer aldığı eğlence gününde 45 kişi gönüllü görev aldığı bildiridi.

Etkinliği düzenleyen SV Nieuw Utrecht kulübü yaptığı açıklamada,etkinlikte emeği geçen herkese, görevlilere sponsorlara, stand sahiplerine, okullara, camilere, sivil toplum kuruluşlarına ve katılımcılara teşekkür edildi. Ayrıca Utrecht belediyesinden destek veren kurumlara da teşekkür edildi ve seneye yeniden görüşmek umudu ile şeklinde bir açıklama yapıldı.

Fotoğraf için buraya tıklayınız.

View full post on Haber Utrecht