Elfi Kazauzmani Kaza Avukati

Elfi Letselschade Advocaat, een begrip in Rotterdam en omstreken.
Onze advocaten zijn met name gespecialiseerd in het aansprakelijkheidsrecht, nog specifieker op het gebied van
personenschade. Ook behandelen wij slachtofferzaken op het gebied van gewelds- en zedenmisdrijven.
Daarbij staan wij slachtoffers bij om hun schade te verhalen.

ELFI Kazauzmanı, kaza sonucu ölüm ve sakatlanma durumunda danışmanlık faaliyetleri göstermektedir.

Hollanda’da eksikliği büyük ölçüde hissedilen, kendi dilinizde hizmetlerin yerine getirilmesi ve bu kapsamdaki kazalarda hak talep etme konusunda, danışmanlık görevini üstlenmiştir.

Kaza sonrasında ölüm, daimi sakatlık, is görememezlik ve yaralanmalarda maddi tazminat haklarınızın inceleyip, hukuksal yorumlarımızla, tazminat haklarınızı takip ederiz.

ELFI Kazauzmanı kuruluşu, meydana gelen herhangi bir kaza sonucunda doğabilecek her türlü tazminat haklarını en kısa zamanda hak sahiplerine ulaştırmakta ve kazazedenin daha fazla mağdur edilmesinin önüne geçmektedir.

GAYEMİZ

Mağdur olduğunuz bu kazadan hak ettiğiniz tazminat miktarı ve beklentilerinizi size sebeplerini de anlayacağınız bir şekilde tarafsız olarak açıklamak.

Kaza kapsamında oluşan her türlü zararın talep edilmesini sağlamak.

Kazazede ile dosyanın uzman sorumluluğunu alan kişi veya kuruluş arasında iyi bir iletişim kurulmasını sağlayarak her şeyi tarafsız olarak açıklamak ve kayıt ettirmek.

Dosyanın işleme alınmasından itibaren avukatlar ve diğer uzmanlar ile iyi bir köprü kurarak sizin menfaatlerinizi korumak.

Oluşan trafik veya iş kazalarının sonucunda hayatını kaybeden, sakat kalan, özelikle de sosyal güvencesi bulunmayan mağdurlara yaşamsal ihtiyaçları için destek sağlamak.

Bu alandaki, yardım kuruluşları ile irtibat içinde olup ve aynı zamanda toplumsal projelere destek vermek.

Hollanda ve herhangi bir yabancı ülkede veya tatilde Türkiye’de sigorta kapsamında oluşan her türlü zararın karşılanmasını sağlamak ve ülke hukukuna göre haklarınızın korunmasını sağlamak.

AMAÇLARIMIZ

Mağdurun tazminat taleplerine kavuşmasında destek sağlamak.

Mağdurun hak ettiği tazminatın tam ve kesintisiz olarak sağlanmasına öncülük etmek.

ELFI Kazauzmanı kuruluşunun prensipleri doğrultusunda mağdura çözüm bulmak.

Hak edilen maddi tazminatı mağduru önceden bilgilendirerek, kendi hesabına kesintisiz ödenmesini sağlamak.

Mağdurların tazminat haklarını kazanıncaya kadar işbirliği içerisinde olmak.

Mağdurların ihtiyaç duyduğu araç, malzeme, ev içi hizmetleri, hastane ve doktora gidip gelmesi için taksi temini ve diğer ihtiyaçlarını zamanında karşılanmasına yardımcı olmaktır.

En önemlisi ise, dosyanızın eksikliklerini tamamlanmasına destek olmak ve bu dosyayı sizinle birlikte tam ve eksiksiz bir hale getirmektir.