Sektörler

Hollanda Türk Doktorlar - Turkse Huisarts Hollandada Turkce is ve isci ariyorum

Medya Ortagi

Vip Üyeler

Kalkuz BV | kozijnen rolluiken en veranda’s

Doktorlar.nl >> Hollanda’daki Türk Doktorlar | Turkse Huisartsen en Tandartsen

BSA Banden Service Amersfoort

Elfi Kazauzmani Kaza Avukati

Kadezorg

Her İsteğe Uygun Sigorta Seçenekleri; En Ucuz Sigorta’daSektör / Şehir: Email:
@Hollanda'dan Haberler Email gönder >>
Adres: Website:
Websiteye git >>
Telefonnumarası: Facebook:
numarayı göster Facebok'a git >>

Screenshot_2Hollanda genelinde hizmet veren sigortacıların kurduğu ”EN UCUZ SİGORTA” Kooperatifi; Hollanda da hizmet veren 7 bağımsız sigorta aracı kurumunun birleşerek kurduğu bir koperatifidir, Kooperatifin amacı Hollanda da yaşayan Türklere daha kolay ulaşmak ve onlara daha iyi sigorta ürünleri sunabilmektir. Öneriler ve tavsiyeler ile sigorta yapacaklara en doğru Araba sigortası, sağlık sigortaları, ev-eşya sigortası, sorumluluk sigortası, işyeri sigortalarını tercih etmelerinde yardımcı olarak, hem maddi hemde manevi kayıplarını ortadan kaldırmaktır.

Ucuz Sigorta kooperatifinin Utrecht sorumlusu Ramis Karakaş ile konu hakkında bir görüşme yaptık, kendisi En Ucuz Sigorta platfomunu neden oluşturduklarını ve neler yaptığı hakkında şunları söyledi.

En Ucuz Sigorta bir SiNN markasıdır. SiNN Hollanda’da hizmet veren 7 bağımsız sigorta aracı kurumunun birleşerek kurduğu bir koperatifidir. Koperatifimizin amacı sizlere sigorta ürünlerinde en iyi hizmeti ucuz primlerle birlikte sunabilmektir.

Enucuzsigorta’nın amacı ortak bir isim altında sizlere Hollanda’nın 7 bölgesinde hizmet veren Türk sigorta aracı kurumlarına daha kolay ulaşmanızı sağlamaktır. Enucuzsigorta markasına bağlı aracı kurum verilen sigorta hizmetlerinden sorumludur. Enucuzsigorta bu anlamda sadece bağlı kurumlar için ortak tanıtım/kampanya yaparak sizlere daha kolay ulaşmayı hedeflemektedir.

Ayrıca acil durumlarda sağlık sigorta şirketlerinin Türkiye’deki hizmetleri Eurocross Assistance tarafından sağlanmaktadır.

Sağlık sigortasında Hollanda’ daki 7 bölgesel ofisimizle hizmetinizdeyiz. En ucuz sigorta Hollanda’daki en önemli sağlık sigorta şirketleri ile birlikte çalışmaktadır. En ucuz sigorta kollektifine ücretsiz üye olarak sizde indirimlerimizden faydalanın. Hollanda’da 7 bölgesel ofisiyle hizmet veren tek sağlık sigorta kollektifi biziz. Telefonla veya ofislerimizden sağlık sigortanızla ilgili tüm hizmetleri alabilirsiniz.

En ucuz sigorta faydaları

– Kendi dilinizde bütün sigorta işlemleriniz için ücretsiz bilgilendirme.
– Hollanda da 7 sigorta ofisi enucuzsigorta bayrağı altında sizlere daha yakın
– enucuzsigorta sizler icin sigorta şirketleri ile yaptığı özel anlaşmalarla sizlere en uygun indirimleri sunuyor. Üye sayımız artıkça sizlere sunacağımız indirimlerimizde artmaktadır.

En Ucuz Sigorta Utrecht Ofisi

Ramis KARAKAS
SigortaMerkezi
Vechtensteinlaan 16H
3555XS, Utrecht
Telefon : 030 – 243 51 11

Daha detaylı bilgi için EnUcuzSigorta internet sitesini ziyaret ediniz.

View full post on Haber Utrecht


Sektör: @Hollanda'dan Haberler
Etiketler: , , , , ,
Yazar admin | 22 Aralık 2015


Yorumlar

  

Yorumlar kapali.