Sektörler

Hollanda Türk Doktorlar - Turkse Huisarts Hollandada Turkce is ve isci ariyorum

Medya Ortagi

Vip Üyeler

Doktorlar.nl >> Hollanda’daki Türk Doktorlar | Turkse Huisartsen en Tandartsen

BSA Banden Service Amersfoort

Elfi Kazauzmani Kaza Avukati

Kadezorg

Demo ICT Solutions

HOKAF Köy Dernekleri Futbol Turnuvası Şampiyonu Masdatspor OlduSektör / Şehir: Email:
@Hollanda'dan Haberler Email gönder >>
Adres: Website:
Websiteye git >>
Telefonnumarası: Facebook:
numarayı göster Facebok'a git >>

hokaf1 (2)Hollanda Karamanlılar Federasyonu tarafından bu yıl ilki düzenlenen ‘1.HOKAF Köy Dernekleri Futbol Turnuvası’ Utrecht kentinde yapıldı.

Çekişmeli müsabakalara sahne olan turnuvaya bu yıl 16 köy derneği takımı katıldı. HOKAF Utrecht Bölge temsilcisi Adem Güneş’in koordinasyonunda gerçekleşen ve SV Nieuwe Utrecht tesislerinde gün boyu oynanan turnuvanın bu yılki şampiyonu Masdatspor oldu.

Bardas, Çoğlu, Başkışla, Kâzımkarabekir, Sudurağı, Burhan, Beydilli, Yollarbaşı, Kılbasan, Bozkandak, Madenşehri, Çukurbağ, Güldere, Çatak, Masdat ve Morcalı köy derneklerinin katıldığı turnuvanın ön elemeleri, 4’er takımlı, 4 grup halinde oynandı.

Gruplarında ilk 2’ye giren takımlar çeyrek finale yükselme başarısı gösterdiler.
Çeyrek final müsabakaları sonucu Çatakspor, Masdatspor, Burhanspor ve Bardasspor yarı final ipini göğüsleyen takımlar oldu. Yarı final maçları sonunda Burhanspor, Bardasspor’u penaltılarla mağlup etti ve turnuvanın 3.sü oldu.

Pozisyon zenginliği bol olan ve baştan sona çekişmeli geçen final maçında Masdatspor ve Çatakspor, müsabakanın normal süresinde birbirlerine üstünlük sağlayamadılar.

Penaltı atışlarında Çatakspor 3, Masdatspor ise 1 penaltı kaçırdı. Buna göre Masdatspor 4-2 maçı kazanarak 2016 sezonu, 1.HOKAF Futbol Turnuvası’nın şampiyonu oldu.

Gün boyu şenlik havası içinde geçen turnuvada dereceye giren takımların kupalarını HOKAF Başkanı Mustafa Duyar ve diğer yöneticiler verdi.

 

Haber – Foto: Mehmet Ali Topcu

hokaf1 (2)
hokaf1 (4)
hokaf1 (3)
hokaf
hokaf


View full post on Haber Utrecht


Sektör: @Hollanda'dan Haberler
Etiketler: , , , , , , ,
Yazar admin | 27 Mayıs 2016


Yorumlar

  

Yorumlar kapali.