Sektörler

Hollanda Türk Doktorlar - Turkse Huisarts Hollandada Turkce is ve isci ariyorum

Medya Ortagi

Vip Üyeler

Doktorlar.nl >> Hollanda’daki Türk Doktorlar | Turkse Huisartsen en Tandartsen

BSA Banden Service Amersfoort

Elfi Kazauzmani Kaza Avukati

Kadezorg

Demo ICT Solutions

Karşılıksız Sevginin Sembolüdür AnnelerSektör / Şehir: Email:
@Hollanda'dan Haberler Email gönder >>
Adres: Website:
Websiteye git >>
Telefonnumarası: Facebook:
numarayı göster Facebok'a git >>

anneler-günü-mesajları-sözlerBaşta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerin ve anne adaylarının “Anneler Günü”nü kutlu olsun. Ayrıca vefat etmiş bütün annelere Allahtan rahmet diliyoruz.

Karşılıksız Sevginin Sembolüdür Anneler.

Anneler sevgi, şefkat, mücadele ve özverinin sembolüdürr.

“Sevgi ve şefkatin, mücadele ve çilenin sembolü en kutsal varlıklarımız olan annelerimiz, insanlığın var oluşundan bugüne kadar sabrı ve sadakati, cesaret ve özveriyi tek bir çatı altında buluşturmayı karşılıksız başarabilen en kıymetli varlıklarımızdır.

Dünyada anne sevgisinin yerine konabilecek başka hiçbir değer yoktur. Fedakâr annelerimizi sadece bir günle sınırlı olarak hatırlamak şüphesiz ki onlara yapılacak en büyük hatadır. Bu düşünceden hareketle, onlara yılın her gününde hak ettikleri saygı, sevgi ve güler yüzü fazlasıyla göstermeli, hayır dualarını almalı, kırıcı ve incitici davranışlardan mutlaka uzak durmalıyız. En mutlu anlarımızda olduğu gibi, başa çıkamadığımız tüm güçlüklerde sığındığımız, her daim yanımızda bulacağımızdan emin olduğumuz annelerimizin tek beklentisi, bizlere gösterdikleri sevgi ve ilgiyi onlara da hissettirmektir. Annelerimizden öğrendiğimiz sevgi, özveri ve hoşgörü, yaşamımız boyunca kabul etmemiz ve gelecek kuşaklara da öğretmemiz gereken ortak değerlerdir.

Bu duygulara başta şehit anneleri olmak üzere bütün annelerin ve anne adaylarının “Anneler Günü”nü kutluyor, minnet ve saygıyla selamlıyoruz. Ayrıca vefat etmiş anneleri de rahmet ile anıyoruz.

View full post on Haber Utrecht


Sektör: @Hollanda'dan Haberler
Etiketler: , , ,
Yazar admin | 8 Mayıs 2016


Yorumlar

  

Yorumlar kapali.