Sektörler

Hollanda Türk Doktorlar - Turkse Huisarts Hollandada Turkce is ve isci ariyorum

Medya Ortagi

Vip Üyeler

Kalkuz BV | kozijnen rolluiken en veranda’s

Doktorlar.nl >> Hollanda’daki Türk Doktorlar | Turkse Huisartsen en Tandartsen

BSA Banden Service Amersfoort

Elfi Kazauzmani Kaza Avukati

Kadezorg

Türk Kültür Merkezi Kış Kermesi Yoğun Katılımla GerçekleştiSektör / Şehir: Email:
@Hollanda'dan Haberler Email gönder >>
Adres: Website:
Websiteye git >>
Telefonnumarası: Facebook:
numarayı göster Facebok'a git >>

DSC_0075Hollanda Türk Federasyonuna bağlı Utrecht Türk Kültür Merkezi her yıl olduğu gibi bu yılda kış kermesi yoğun katılımla geçekleşti.

Daha önce haberlerimizde duyurusunu yaptığımız Utrecht Türk Kültür Merkezi ”kış kermesi” 24 Aralık Perşembe, 25 Aralık Cuma, 26 Aralık Cumartesi, 27 Aralık Pazar olmak üzere 4 gün boyunca Utrecht ve çevresinden gelen misafirlerin katılımıyla gerçekleşti. 2 yılı aşkın süredir şu anki binada hizmet veren Türk Kültür Merkezi külliye şeklinde olan binayı satın almak için gerekli girişimlerde bulunarak kermste toplatan yardımları da bina satın alımında kullancağı açıklandı.

Kış Kermesi Utrecht’te ikamet eden Türk toplumun yoğun katılımının yanı sıra, gerek Utrecht ve çevresindeki kültür merkezleri gerekse Hollanda genelinde bir çok Hollanda Türk Federasyonuna bağlı kurumlar tarafından ziyaret edildi. Ayrıca Hollanda Türk federasyonu başkanı Murat Gedik’in ziyaret edildi, her gün farklı bir etkinliğin olduğu kermeste, farklı sanatçılarda sahne aldı ayrıca çocuklar için hazırlanan eğlencelerle kermesten en çok çocuklar faydalandı, son gün yapılan hediye çekilişinde renkli dakikalar yaşandı.

Kapanış konuşmasında konuşan başkan Salim Çam; bayanlara özel olarak teşekkür etti, kermeslerde bayanlar olmasa yükün altından kalkmak imkansız gibi birşey onların hakkını ödeyemeyiz burdan bir kez daha hepsine teşekkür ediyorum dedi, ayrıca kermese destek veren sponsorlara, kermeste görev alan yaşlı genç herkese de sonsuz teşekkür eden Çam sözlerine bir daha kermeste buluşma temennisiyle son verdi.

View full post on Haber Utrecht


Sektör: @Hollanda'dan Haberler
Etiketler: , , , , , , ,
Yazar admin | 28 Aralık 2015


Yorumlar

  

Yorumlar kapali.