Sektörler

Hollanda Türk Doktorlar - Turkse Huisarts Hollandada Turkce is ve isci ariyorum

Medya Ortagi

Vip Üyeler

Kalkuz BV | kozijnen rolluiken en veranda’s

Doktorlar.nl >> Hollanda’daki Türk Doktorlar | Turkse Huisartsen en Tandartsen

BSA Banden Service Amersfoort

Elfi Kazauzmani Kaza Avukati

Kadezorg

Zehirli CD Bu Kez Hollanda’da Ortaya ÇıktıSektör / Şehir: Email:
@Hollanda'dan Haberler Email gönder >>
Adres: Website:
Websiteye git >>
Telefonnumarası: Facebook:
numarayı göster Facebok'a git >>

molendijk-ara2-667x347Molenwijk Türk Derneği’ne zehirli CD!

Son dönemlerde sıkça özellikle sosyal medya’da gündeme gelen ve paylaşılan zehirli CD’ler Hollanda’daki vatandaşlarımızla birlikte Türk derneklerine de yollandı.

Molenwijk Türk Derneği’ne zehirli CD!

Hollanda’nın Lahey şehrinde 30 yıllık geçmişi olan Molenwijk Türk Derneği’nede yollanan zehirli CD’ler bir anlık paniğe neden olurken dernek yöneticileri hemen polise haber verdi.

Daha önce kimsenin ciddiye almadığı, korku salmak için sosyal medyada böyle paylaşımlar yapıldığını sandıklarını söyleyen Molenwijk Türk Derneği Başkanı Hasan Toy, posta kutusunda söz konusu CD’yi gördüğünde adeta şoke olduğunu söyledi.

Hemen polise haber verdiklerini ifade eden Hasan Toy,” Herkes gibi sosyal medyada ben de görmüştüm. Sizlerinde bilidiği gibi Paris’te yaşanan olayların ardından sosyal medyada Almanya ve Hollanda’da Türk ailelere bu CD’lerden göderildiği yazıyordu. İşin aslını sorasanız biz de pek inanmamıştık. Fakat bu sabah ( dün) posta kutumuzu açınca Almanya’dan postalanmış zarfı gördük. Zarfı açtığımızda içinden Arapça, Türkçe, İngilizce yazılı bir kitapçıkla birlikte naylon içinde bu CD çıktı. Açmadık polise haber verdik. Polis geldi, aynı CD’lerden başkalarına da geldiğini ve incelendiğini söyledi. Bu zarfları alanlar aman dikkat etsinler” dedi.

Haber & Foto: SonHaberEU

molendijk-ara1

View full post on Haber Utrecht


Sektör: @Hollanda'dan Haberler
Etiketler: , , ,
Yazar admin | 6 Aralık 2015


Yorumlar

  

Yorumlar kapali.