Sektörler

Hollanda Türk Doktorlar - Turkse Huisarts Hollandada Turkce is ve isci ariyorum

Medya Ortagi

Vip Üyeler

Doktorlar.nl >> Hollanda’daki Türk Doktorlar | Turkse Huisartsen en Tandartsen

BSA Banden Service Amersfoort

Elfi Kazauzmani Kaza Avukati

Kadezorg

Demo ICT Solutions

Muhaliflerin Yargıtay kararı sevinciSektör / Şehir: Email:
@Hollanda'dan Haberler Email gönder >>
Adres: Website:
Websiteye git >>
Telefonnumarası: Facebook:
numarayı göster Facebok'a git >>

MHP‘de olağanüstü kurultay kararı veren ve genel merkez tarafından temyize götürülen Ankara 12. Sulh Hukuk Mahkemesi kararının Yargıtay tarafından onanması, genel başkanlığa adaylığını açıklayan isimler tarafından memnuniyetle karşılandı.

AA muhabirinin sorularını yanıtlayan muhalif isimlerden Koray Aydın, “Geç de olsa” açıklanan karardan mutluluk duyduğunu belirtti.

Bu karar ile olağanüstü kurultay yapılmasının önünde hiçbir engel kalmadığını ifade eden Aydın, kararla aynı zamanda Çağrı Heyeti’nin tekrar yetkili kılındığını kaydetti.

“Sandık önümüze konuldu” diyen Aydın, teorik olarak 40 gün içerisinde iki kongre yapmayı planladıklarını bildirdi.

MHP Genel Başkanlığına adaylığını açıklayan isimlerden Sinan Oğan ise kararın ülkücü, milliyetçi harekete hayırlı olması dileğinde bulunarak, Çağrı Heyeti ile en kısa sürede bir araya gelerek yeni yol haritasını belirleyeceklerini vurguladı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin “Yargıtay kararına saygı duyacağız” ifadelerini kullandığını anımsatan Oğan, Çağrı Heyeti tarafından Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin de olağanüstü kurultaya davet edileceğini bildirdi.

– “Sözünün eri bir insan olarak tanırız”

Genel Başkanlığa aday olduğunu açıklayan Meral Akşener ise “Allah hiçbirimizi utandırmasın, ülkücü, milliyetçi hareketin önü açılmıştır” dedi.

Olağanüstü kurultayın şölen havasında geçmesi için çok çalışacaklarını anlatan Akşener, “Sayın Bahçeli’ye ‘Yargıtay kararına saygı duyacağız’ sözlerini hatırlatmak istiyorum. Sayın Bahçeli’yi sözünün eri bir insan olarak tanırız” değerlendirmesinde bulundu.

 

 

AA © InterAjans – Haberlerin tüm hakları İnterAjans’a aittir, izinsiz kullanılamaz.

View full post on InterAjans


Sektör: @Hollanda'dan Haberler
Etiketler: , , ,
Yazar admin | 25 Mayıs 2016


Yorumlar

  

Yorumlar kapali.