Sektörler

Hollanda Türk Doktorlar - Turkse Huisarts Hollandada Turkce is ve isci ariyorum

Medya Ortagi

Vip Üyeler

Doktorlar.nl >> Hollanda’daki Türk Doktorlar | Turkse Huisartsen en Tandartsen

BSA Banden Service Amersfoort

Elfi Kazauzmani Kaza Avukati

Kadezorg

Demo ICT Solutions

Türk Kültür Günleri Yoğun Katılımla GerçekleştiSektör / Şehir: Email:
@Hollanda'dan Haberler Email gönder >>
Adres: Website:
Websiteye git >>
Telefonnumarası: Facebook:
numarayı göster Facebok'a git >>

utkm (3)Mayıs ayı her yıl olduğu gibi bu yıl da yoğun bir şekilde geçiyor, Ramazan ayının yaklaşması ile bir çok etkinlik Ramazan başlamadan önce bitirilmek isteniyor.

Hollanda Türk Federasyonuna bağlı Utrecht Türk Kültür Merkezi geleneksel hale gelen Türk Kültür Günleri adı altında kermes düzenledi. 20-21 ve 22 Mayıs günleri yoğun katılımla gerçekleşen Türk Kültür Günleri etkinliğinde Türkiye’nin farklı bölgelerinden lezzetli yiyecek çeşitlerinin yanı sıra alış veriş standları da yer aldı.

Geçtiğimiz aylarda hizmet binasını satın alarak borç yükünün altına giren Utrecht Türk Kültür Merkezi bu kermeste toplanan paranın binanın borçu için kullanacağını açıkladı, 3 gün boyunca devam eden kermeste Grup Su ekibi birbirinden güzel ezgilerle ziyaretçileri eğlendirdi. Utrecht Türk Kültür Günleri’ne HTF başkanı Murat Gedik ve yönetim kurulu üyeleri de katılırken, cevre şehirlerde bulunan bir çok dernek te Türk Kültür Günlerini ziyaret etti, ayrıca Utrecht’te bulunan Sivil Toplum Kuruluşları kermesi ziyaret ederek destek verdi.

Kermes’te Asena Kadın Kolları ve Ergenekon Gençliği aktif rol aldı, Asana Kadın Kolları yiyecekler konusunda gecesini gündüzüne katarak çalışırken, Ergenekon Gençliği stand kurulmasından kermes alanının hazırlanmasına kadar bir çok konunun üstesinden geldi.

 

utkm (5)
utkm (6)
utkm (7)
utkm (3)
utkm (4)
utkm (1) View full post on Haber Utrecht


Sektör: @Hollanda'dan Haberler
Etiketler: , , , , ,
Yazar admin | 25 Mayıs 2016


Yorumlar

  

Yorumlar kapali.