Sektörler

Hollanda Türk Doktorlar - Turkse Huisarts Hollandada Turkce is ve isci ariyorum

Medya Ortagi

Vip Üyeler

Kalkuz BV | kozijnen rolluiken en veranda’s

Doktorlar.nl >> Hollanda’daki Türk Doktorlar | Turkse Huisartsen en Tandartsen

BSA Banden Service Amersfoort

Elfi Kazauzmani Kaza Avukati

Kadezorg

Utrecht Gündeminde Bu HaftaSektör / Şehir: Email:
@Hollanda'dan Haberler Email gönder >>
Adres: Website:
Websiteye git >>
Telefonnumarası: Facebook:
numarayı göster Facebok'a git >>

Utrecht-GündemiAmatör Tiyatroculara Fırsat.

Overvecht’te bulunan ZIMICH tiyatrosunda kentte keşfedilmemiş amatör tiyatroculara fırsat tanınarak kendilerini göstermelerine yardımcı olunacağı açıklandı. Kapılarını kendine güvenen yeni tiyatrocular bu kuruluşa müracaat ederek gösteri yapabilecekleri bildirildi. Belirli gün ve süre içinde sahneye çıkacak olan amatör tiyatro yapmak isteyenler internet üzerindende müracaat edebilir. ZIMICH tiyatro salonunda toplam 3 adet sahne bulunmaktadır.

Satılık Su Kuleleri.

Bölgemizde bulunan Su Kuleleri satlığa çıkarıldı. Amersfoort ve Breukelen’den sonra Utrecht-Lauwerhof’ta bulunan suk kulesinin satılacağı bildirildi. Daha önce satılan Amsterdamsestraatweg’teki su kulesi sahibi ise kulenin özel olarak halka açılacağı ve ev ve lokanta olarak kullanılacağı planlanıyor.

Dafne Yılın Kadın sporcusu.

Utrecht’li atlet Dafne Schippers yılın en başarılı kadın sporcusu seçildi. Peking’de yapılan Dünya Atletizm Şampiyonasında 200 metrede gümüş ve 100 metrede altın madalya alan genç sporcu ödülünü ünlü futbolcu Clarence Seedorf’tan aldı.

Ehliyet İmtihanı Kaldırılsın.

Utrecht’te bir yüksekokulda ders veren bir profesör olan Engelen “araba kullanabilmek için imtihana girmenin bir önemi olmadığını” söyledi. Ehliyet imtihanının kaldırılması gerektiğini iddia eden profesör araba sürmenin bir tecrübe gerektirdiğini ve imtihanın bir anlık mesele ve şans faktörünün öne çıktığı gereksiz bir başarı durumudur dedi.

Lombok’ta Trafik.

CDA parti sözcüsü van Waveren Lombok’ta yapılması düşünülen yeni trafik düzeninin gerektiği şekilde planlanmadığını söyledi. Yeni plana göre trafik çalışmalarının masrafları daha fazla olacağı ve bunun bilgilerinin el altından ortaya atıldığını ileri sürdü.

 

View full post on Haber Utrecht


Sektör: @Hollanda'dan Haberler
Etiketler: , ,
Yazar admin | 21 Aralık 2015


Yorumlar

  

Yorumlar kapali.