Sektörler

Hollanda Türk Doktorlar - Turkse Huisarts Hollandada Turkce is ve isci ariyorum

Medya Ortagi

Vip Üyeler

Kalkuz BV | kozijnen rolluiken en veranda’s

Doktorlar.nl >> Hollanda’daki Türk Doktorlar | Turkse Huisartsen en Tandartsen

BSA Banden Service Amersfoort

Elfi Kazauzmani Kaza Avukati

Kadezorg

Haber Utrecht’ten 850 Euro Yardım Haberi Hakkında AçıklamaSektör / Şehir: Email:
@Hollanda'dan Haberler Email gönder >>
Adres: Website:
Websiteye git >>
Telefonnumarası: Facebook:
numarayı göster Facebok'a git >>

haber utrechtHaber Utrecht’ten belediyenin yapacağı 850 Euro yardım haberi hakkında açıklama

Değerli Haber Utrecht okuyucuları, kurulduğumuzdan bu güne kadar tarafsız olmaya ve doğru haber yapmaya özen gösterdik, haddimizi bilerek, kendi imkanlarımızda hiç bir maddi gelir gözetmeksizin Utrecht’teki Türk toplumunun sesi olmaya çalışıyoruz, acılarınızı, sevinçlerinizi paylaşarak onlara ortak oluyoruz.

Dün Hollanda Türk medyasını takip ederken Utrecht şehrini, toplumumuzu ilgilendiren bir habere rasladık bu haberi görünce siz ziyaretçilerimizle paylaşma gereği duyduk, maalesef ilk önce yapmamız gerekeni haberi paylaştıktan sonra yaptık ve haberin doğruluğunu araştırmaya başladık, sizlerden gelen mail, telefon ve mesajlar ile haberin doğruluğunu daha detaylı bir şekilde araştırdık ve haberin doğruluğunu teyit ettik fakat haberin içeriğindeki bir takım yanlışlar nedeniyle bizleri size karşı sorumluluğumuz gereği bu açıklamayı yapma zorunda bıraktı.

Evet yayınladığımız gibi haber doğru fakat tüm Utrecht sakinlerine değil belirli bir grup bu yardımdan faydalanacağı ve tam olarak detayları Utrecht belediyesi açıklayacağı bilgisine ulaştık ve hemen haberimizde düzenleme yaptık. Ağustos ayında belediyede görüşelen bu konunun İngiltere’de bazı belediyeler tarafından uygulanmak istenmesi üzerene yeniden gündeme gelmiş ve haber Metro.co.uk sitesinde bir anda gündeme oturmuştur. Daha sonra Hürriyet gazetesinde yayınlanan haberin bazı değişiklikler ile yayınlanması bizleride hataya düşürmüştür.

Öncelikle tüm okunuyularımızdan özür diliyoruz ve bu gibi haberin daha detaylı araştırarak sizlere sunacağımızı belirtiyoruz.

Haber içerğini güncellenmiş hali için tıklayınız.

View full post on Haber Utrecht


Sektör: @Hollanda'dan Haberler
Etiketler: , , , , , ,
Yazar admin | 30 Aralık 2015


Yorumlar

  

Yorumlar kapali.